.

.

JAYCOSIN Блузи сечење на врвот Зборот Секси Писмо жените резервоарот на врвот Завој долна Облека Корсет им Помогнам на долна облека mar30

JAYCOSIN Блузи сечење на врвот Зборот Секси Писмо жените резервоарот на врвот Завој долна Облека Корсет им Помогнам на долна облека mar30

DEN 120.00
DEN 204.00
-41 %
Од стока

Жените Зборот Секси Писмо Завој Долна Облека Корсет Притисни До Врвот Долна Облека
Објектот спецификите
Пол : Жените
Предмет Тип : Градник
Материјал : Акрилик
Куп Облик : 3/4 Чаша
Шаблон Тип : Писмо
Стил : Секојдневно
Декорација : Завој
Затворање Тип : Никој
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Пакетот вклучува : 1 PC Градник Големина Детали(1"=2.54 см)
1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,
ако не сте сигурни за големината,pls ни e-mail на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање
2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Големина : S Биста : 64-86cm/25.2-33.9" Должина : 19cm/7.5" Големина : M Биста : 68-92cm/26.8-36.2" Должина : 19.5 cm/7.7" Големина : L Биста : 72-98cm/28.3-38.6" Должина : 20cm/7.9" Големина : XL Биста : 76-104cm/29.9-40.9" Должина : 20.5 cm/8.1"

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
JAYCOSIN
Материјал:
Полиестер,Spandex
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
резервоарот врвот
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
функција 1:
bralette сечење на врвот
Карактеристика 2:
исечете блузи mujeres 2018
функција 3:
жените резервоар врвот и tees
карактеристика 4:
Жените Резервоарот на Врвот
Карактеристика 5:
спортот на врвот на жените резервоарот на врвот
Функција 6:
резервоар врвот и боди билдинг
Карактеристика 7:
резервоарот врвот фитнес
Функција 8:
резервоарот на врвот на жените лето
Карактеристика 9:
Жените Зборот Секси Писмо Завој Долна Облека Корсет Притисни До Врвот Долна Облека
Карактеристика 10:
плус големина женска резервоарот на врвот
R

Купувачите избираат и