.

.

Убаво Среќен Боксер Чадор Обичај Сончево и Врнежлив Чадор Дизајн Преносни Мода Стилски Корисни Чадори Добар Подарок

Убаво Среќен Боксер Чадор Обичај Сончево и Врнежлив Чадор Дизајн Преносни Мода Стилски Корисни Чадори Добар Подарок

DEN 783.00
DEN 1151.52
-32 %
Од стока


Бесплатен Превозот !!! Обичај Уникатен Чадор!!!
Ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор!Ова не е досадно сина/црн чадор. Испрати вашиот сопствен уметнички дела и фотографии, да ги искажете вашите индивидуални стил и изберете уникатен чадор тука!
Се прилагодите на 8 одделни делови на вашиот спецификации и биде завидувам на толпата.
Детали За Производот :
Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал
Слика влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring
8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка
Секое ребро се состои од 3-дел алуминиум за флексибилност и сила
Зафати пластична рачка за фирма задржете.
Нашиот кориснички чадори ќе бидат направени да нарачате. Ве молиме овозможи до 3 дена за
печатење/производство и дополнителни 5-7 дена за нас да се откажат од нив по пошта да ви.
Испорака
1. Сите нарачки ќе брод во рок од 10 работни дена.
2. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број.
3. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време
испорака.

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Функција:
Виткање
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
xxihlive
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Број На Модел На:
UMN
Отворено Активност:
Риболов
Пребарување:
чадор,чадор дожд жените,дожд чадори,чадори,betty boop,плажа
да се прифати прилагодување:
Да,тоа е
Материјал:
Најлон
погодни за возраста:
Возрасни лица
Автоматска контрола на:
Не-автоматски Чадор
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Стил:
Dual-виткање Чадор
Големина:
една големина
Шема:
Среќен Боксер
R

Купувачите избираат и