.

.

1PCS 2018 нова ЖЕШКА Полесни Часовници Мажите секојдневен Мода Кварц Види Златото не ' рѓосувачки челик рака USB полнење запалка приклучок за F780

1PCS 2018 нова ЖЕШКА Полесни Часовници Мажите секојдневен Мода Кварц Види Златото не ' рѓосувачки челик рака USB полнење запалка приклучок за F780

DEN 236.00
DEN 429.12
-45 %
Од стока


1491624962044522 USB полесни види
2018 нови Полесни Часовници Мажите секојдневен Мода Спорт Кварц Види Златото не ' рѓосувачки челик рака USB полнење запалка приклучок за F780 Внимание : Не содржи запаливи гас или течности Не Снабдување на Децата Windproof Полесни-Светло цигари во сите временски услови. USB Обвинет-Лесно-наполнета во вашето биро, во вашиот автомобил или од било која напојува преку USB порта. Кога полесни отворени за 10-ти, оган ќе излезе автоматски. Забелешка : почетна употреба на долги периоди на не користите, го приклучите полначот и потоа да го исклучите и повторно да го вклучите полначот. По целосно полнење, веднаш отстранете го извор на енергија (главно целосно наполнет време е 2 часа). Не оставајте ја целосно наполнетата usb полнење полесни е поврзан со напојување. Не содржи запаливи гас или течности Не Снабдување на Децата Пакет Содржина : 1 x Кварц се Види со запалка приклучок. 1 x USB полнење cabl Нови Кул USB Полесни Часовници Мода Обичните часовници Мажи Жени рачни часовници Кварц
Нашата фабрика слики :
**Објектите се добро спакувани со картонска кутија, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
F780
Бендот Должина:
25cm
Бренд Име:
Chino Wilon
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Хронограф
Dial Дијаметар:
45mm
Бендот Ширина:
23mm
Случај Материјал:
Легура
Случај Дебелина:
20mm
Случај Обликот:
Круг
Функција:
запалка приклучок за
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
R

Купувачите избираат и