.

.

LIGE Mens Часовници Бизнис Модни Луксузни Врвот Бренд Види Неформални Спортови Водоотпорен Ноќ Светлина Кварц Види Relogio Masculino

LIGE Mens Часовници Бизнис Модни Луксузни Врвот Бренд Види Неформални Спортови Водоотпорен Ноќ Светлина Кварц Види Relogio Masculino

DEN 1056.00
DEN 1919.04
-45 %
Од стока


Бренд : LIGE се Прикаже : Аналогни Кварц Види Стил : Мода, Секојдневен, Бизнис, Луксузни, Спорт Карактеристики : Отпорни на Вода, Авто Датум, Хронограф, Шок Отпорни, Плива, Главната Функција : - 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; - Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; - 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); - Квалитет на Цинк Легура Случај; - Квалитетни Нерѓосувачки Челик Рака ; Спецификација апроксимација : - Случај Дијаметар : 4cm - Случај Дебелина : 1.2 см - Бенд Ширина : 2cm - Вкупна Должина : 21 см Пакет се Вклучени : - 1 x LIGE Види
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Плива,Светлечки Раце
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
LIGE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
LIGE 9827
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Адвокатско Кварц-Види:
LIGE Види Мажи
erkek kol saati:
часовници за мажи
Машка Мода Види:
види мажи
часовници мажи:
LIGE Часовници
кварц се види мажи:
Relogio Masculino
кварц-види мажи:
Спорт Часовници
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
Машки Часовници:
Horloges Mannen
R

Купувачите избираат и