.

.

2018 Мода Дрво Види Мажите се Види Уникатни Дрвени Часовници Популарни Луксузни Дрво Мажите се Види на Часовникот relogio masculino reloj hombre

2018 Мода Дрво Види Мажите се Види Уникатни Дрвени Часовници Популарни Луксузни Дрво Мажите се Види на Часовникот relogio masculino reloj hombre

DEN 879.00
DEN 1723.20
-49 %
Од стока


Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС. Но, некои земјата треба да нарачате повеќе за бесплатен превозот EMS и DHL,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.
П : не Прави никаква гаранција за стоката?
A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мора да контактирате со нас во 7 дена,треба да направите фотографија до нас,и после нашите потврди,ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
27CM
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
ODM
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Шок Отпорни
Бренд Име:
SOXY
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
види мажи
Тип:
дрвени се види
Производот:
мажите се види
подарок:
Мажите се Види
стоки тип:
дрвени часовници
Тип На Објект:
Дрво Часовници
Објектот:
reloj hombre
R

Купувачите избираат и