.

.

SINOBI Врвот сосема Едноставен Класичен Mens Луксузни Часовници Златни Раце Ретро Милан Watchband Сина, Црна Тенок Кварц Зглоб Види Нов

SINOBI Врвот сосема Едноставен Класичен Mens Луксузни Часовници Златни Раце Ретро Милан Watchband Сина, Црна Тенок Кварц Зглоб Види Нов

DEN 936.00
DEN 1560.00
-40 %
Од стока


Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Кука Тока
Број На Модел На:
SN 9780
Случај Дебелина:
7.8 mm
Бренд Име:
SINOBI
Движење:
Кварц
Стил:
едноставна
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
7.4 инчен
Случај Обликот:
Круг
Адвокатско Часовници:
рачниот зглоб се види
види нов:
види
R

Купувачите избираат и