.

.

1set! Песна јадење пукнатина Ритам вратите и прозорците за чистење со четка за лесно и брзо тастатура brosse Шлиц уред за чистење

1set! Песна јадење пукнатина Ритам вратите и прозорците за чистење со четка за лесно и брзо тастатура brosse Шлиц уред за чистење

DEN 71.00
DEN 101.28
-30 %
Од стока


Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.Чистење sash жлебови, мртвите јаз за компјутерски тастатури, кујна, шпорет чисти
3.Може да се отстрани
4.Удобен и практичен
Пакувањето на производот :
1 сет x четка за чистење
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 mm грешка
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање,

Број На Модел На:
RYP-B131
Употреба:
прозорецот
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OUSSIRRO
Стил:
Рака
Материјал:
Пластични
Тип:
компјутер bursh,прозорецот
Производ Видови:
четка за чистење
Функција:
Прозорец За Чистење
Име на производ:
herramientas
Примена:
кујна додатоци , тастатура
Производот:
Прозорецот Почиста
Број На Модел На:
четка за чистење
Употреба:
Домаќинство Чистење
Тип:
чистење материјали
тип - 2:
Домаќинство чистење материјали
тип - 3:
чистење алатки
R

Купувачите избираат и