.

.

Симпатична Висока Земјата Одбрана Клуб ЉУБОВ! Ryuu Zaou Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли

Симпатична Висока Земјата Одбрана Клуб ЉУБОВ! Ryuu Zaou Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли

DEN 2111.52
Од стока


Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм .
Тие се обичај прави, било која големина и боја е достапен. ние, исто така, може да се направи нов стил како што е предвидено : слика, примерок, дизајн, итн . овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .
Економска цена, со висок квалитет,парична казна изработка и вредни костими , ние ги направи како на слика точно и проверени strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина . па ние може да испрати точниот стоки навистина сакате да ги купите, или можете да изберете големина како големина на табелата,големина на располагање : XXS X S S M L XL XXL за стандардна големина, ве молиме проверете ја големината на табелата како што е подолу на сликите и како да се измери.
Однос на костимот е обичај прави, па времето за производство зема 7 ~ 10 работни дена .
Симпатична Висока Земјата Одбрана Клуб ЉУБОВ! Ryuu Zaou Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли
Добредојдовте на посетата!!!
Прилагодена големина : ве молиме контактирајте ме подолу информации :
1.

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Симпатична Висока Земјата Одбрана Клуб ЉУБОВ!
Знаци:
Ryuu Zaou
R

Купувачите избираат и