.

.

2017 Најновите beaded Џорџ Чипка Ткаенини Africain Guipure Везени Африкански француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со монистра

2017 Најновите beaded Џорџ Чипка Ткаенини Africain Guipure Везени Африкански француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со монистра

DEN 3792.00
Од стока


Добредојдовте во посета на мојот продавница
5 дворови/парче
5yards=4.572 мете р
Ширина : 1.2 метри долго : 4.57 метар Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и materiaobject може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
120cm-130cm
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
ZEM
Техника:
Плетени
Функција:
Ткаенини:
Густина:
52
Материјал:
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и