.

.

Новодојдени исклучување white star mesh embroidred чипка ткаенина за свадба/вечер фустан ткаенина од дворот

Новодојдени исклучување white star mesh embroidred чипка ткаенина за свадба/вечер фустан ткаенина од дворот

DEN 912.00
Од стока

дворот -59.90 /дворот дворот дворот ДОЛАРИ, 33.11 /дворот дворот ДОЛАРИ, 33.11 /дворот дворот Материјал : полиестер
Ширина : 125cm
Пакување : цената е за 1yard, 1yard=0.91 метар
Боја : бела off
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.

боја:
Исклучување бела
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
125cm
Ткаенина Тип:
Mesh
R

Купувачите избираат и