.

.

5yard 5.5 cm Облека, додатоци исклучителна 24 мешавина боја чипка квалитет чипка ткаенина со еластична чипка широк 8cm Еластична чипка,лента

5yard 5.5 cm Облека, додатоци исклучителна 24 мешавина боја чипка квалитет чипка ткаенина со еластична чипка широк 8cm Еластична чипка,лента

DEN 95.00
DEN 116.16
-18 %
Од стока


0 Welcome на нашите aliexpress продавница!
Боја : исто како на сликата подолу
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека патент бои може да се разликува малку поради монитори.
За Нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail.

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
80mm
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Бренд Име:
TQ
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
микс
R

Купувачите избираат и