.

.

#87 Темно Кафе Чипка 16CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Занаетчиски Лента DIY Ткаенина

87 Темно Кафе Чипка 16CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Занаетчиски Лента DIY Ткаенина

DEN 185.00
DEN 209.76
-12 %
Од стока


#87 Темно Кафе Чипка 16 CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Занаетчиски Лента DIY Ткаенина
Материјали : најлон, spandex
Ширина : 16 CM (1cm=0.39 инчи)
Еластична чипка
2 дворови/многу
Темно кафе боја чипка!
За Превозот 1. Ние брод објектот преку КИНА ПОСТ, EMS, EPACKET, FEDEX, ТНТ.. 2. За Превозот непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. За Слободни Данок 1. Со цел да се обезбеди за да се добие со цел ослободени од данок, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност.
2. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
3. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. За Враќање 1. Купувачот може да го промени производ слободно, но треба да ги плати сите такси превозот и данок. 2. Само неисправен производ ќе се нудат замена за слободни. За Повратни Информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако си ја примил нарачката. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме контактирајте со нас frist да ни даде шанса да се направи сте задоволни. 3. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Жакард
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Rayon / Најлон
Бренд Име:
TMAY
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
#87
Ширина:
16CM
Ткаенина Тип:
Mesh
R

Купувачите избираат и