.

.

Нов Висок Квалитет Новина Мода Кул Мажите Чорапи Moustache Шема Креативни Чорапи Памук Среќен Чорапи Мажите Sock calcetines

Нов Висок Квалитет Новина Мода Кул Мажите Чорапи Moustache Шема Креативни Чорапи Памук Среќен Чорапи Мажите Sock calcetines

DEN 52.00
DEN 64.80
-20 %
Од стока


Мажите Кул чорапи Евра големина (39-45) НИ големина(7.5-12)
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако сте незадоволни со предмети купени од мене ,ве молиме контактирајте ме пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниски оценки ,ние ќе го решат проблемот за вас додека сте задоволни со трансакцијата. Превозот информации Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина Пост,Ако ви требаат, може да се обезбеди DHL / UPS / ФЕДЕКС / EMS / DPEX / ARAMEX и други брзо логистика тоа обично трае 20-60 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро! Информации за исплата Ние прифаќаме Visa/Master Card/Webmoney/Boleto/Master card/Alipay за вас,може да чекате додека да се заврши целиот шопинг,а потоа се плати за нарачки заедно! Ние очекуваме плаќање во рок од 20 дена од денот на победа Политика на Враќање Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
PIERPOLO
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
DT19
Sock Тип:
Повик
Висок:
Не Покаже
R

Купувачите избираат и