.

.

LIONZONE 5Pairs/Многу маслени Бои Novetly Дизајн Van Gogh Мона Лиза Жените Среќни Чорапи Смешно Уметност Памучни Чорапи Мода Погоден Сокс

LIONZONE 5Pairs/Многу маслени Бои Novetly Дизајн Van Gogh Мона Лиза Жените Среќни Чорапи Смешно Уметност Памучни Чорапи Мода Погоден Сокс

DEN 436.00
DEN 623.52
-30 %
Од стока


LIONZONE 5 Pairs/Многу маслени Бои Novetly Дизајн Van Gogh Мона Лиза Жените Среќни Чорапи Смешно Уметност Памучни Чорапи Мода Погоден Сокс

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
US5-8 Eur35-39
Бренд Име:
LIONZONE
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
B78-zh-5
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Име:
Ретро Маслото Жените Чорапи
Ткаенина Содржина:
Памук
Луѓе:
Жените , Тинејџери
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Големина:
US5-8 Eur35-40
боја:
4colors
Функција:
Имајте пријатна,Дише
Тежина:
About 0.15KG
Пакување:
пластична кеса
Повод:
дневно
R

Купувачите избираат и