.

.

10 Пара/Многу Бамбус Влакна Чорапи Мажите Секојдневен Дише Чорапи Бизнис Модата Машки

10 Пара/Многу Бамбус Влакна Чорапи Мажите Секојдневен Дише Чорапи Бизнис Модата Машки

DEN 1272.00
DEN 2495.52
-49 %
Од стока


Чорапи мажите Памук, Волна
Продавачот Попуст на сите Производи
Ќе добиете $1.00 исклучување на нарачки над НАС $18.00
Ќе добиете $2.00 исклучување на нарачки над НАС $35.00
Ќе добиете $8.00 исклучување на нарачки над НАС $99.00
(Вкл. превозот на трошоците)
1.Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.
2. Ние, исто така, ја прифати Капка Превозот наредби .Доколку имате потреба,можете да контактирате со нас.Добредојде! Дозволете ни да се одржи на долг и стабилен партнерство.
Answer : ___________________________ Note : да ја ДОДАДЕТЕ нашата продавница до продавница листата,за да стане нашата продавница е ВИП.Ние ќе ви испрати промотивни информации и сини картони, на редовна основа.
!! МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ПОДАРОК КУТИЈА ИЛИ НЕ!!
Купувачот Забелешка :
1.За sock е големина ,таа се вклопи во ЕУ 38-44.можеби различен стил не ќе иста големина ,но тоа е уште да се вклопат ЕУ 38-44 . дека не квалитет проблем ,тоа е нормално.
3.Секој многу има 5 парови , со подарок кутија ,и можете да изберете Сите Бело,Сите Црни,Сите Темно Сива боја,Темни Бои,5 Бои.

Големина:
EU38-44US6.5-9.5
Бренд Име:
Sumery Su
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Бамбус Влакна
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
BSSN46561810
Висок:
Членови на екипажот
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Големина:
EU38-44,US6.5-9.5
Пакување:
Подарок кутија или подарок торба
Употреба:
Роденденски Подароци,Вљубените Подароци,Слатки Подароци
Карактеристики На Производот 1:
ја апсорбира потта
Карактеристики На Производот 2:
Дише
Карактеристики На Производот 3:
Удобно чорапи
Карактеристики На Производот 4:
Хуманизирано Дизајн
Карактеристики На Производот 5:
Хуманизирано Дизајн
чорапи стил:
Бизнис Sokcs,Долги Чорапи
Обработка на време:
12-24 часа
R

Купувачите избираат и