.

.

Универзална Прекрасна Елени Во Облик На Дрвени Бамбус Мобилен Телефон Стојат Носителот Таблета Складирање Рек Лесни Тенок Полнење Dock Станица

Универзална Прекрасна Елени Во Облик На Дрвени Бамбус Мобилен Телефон Стојат Носителот Таблета Складирање Рек Лесни Тенок Полнење Dock Станица

DEN 534.00
DEN 562.56
-5 %
Од стока


Универзална Прекрасна Елени Во Облик На Дрвени Бамбус Мобилен Телефон Стојат Носителот Таблета Складирање Рек Лесни Тенок Полнење Dock Станица
Опис :
Може да имате пластичен држач за мобилен телефон, но можеби никогаш не мислам дека тоа може да биде
дрвени, кој е еколошки и дрвени производство и задржување на уникатен
дрвени жито, ретро додека се изедначи површината може да ви даде извонредно чувство на допир. Лесен
и тенок, што може да се земе тоа насекаде.
Карактеристики :
Универзална дрвени видиме приложен за сите видови на мобилни телефони.
Дрвени производство и задржување на уникатен дрвени жито, ретро.
Мазна површина, одлично чувство на допир.
Лесен и тенок дизајн.
Погоден за i Phone за Samsung и така натаму.
Со четири самолепливи душеци да се задржи на носителот стабилна и можете да уживате во секое време.
Спецификации :
Материјали : Бамбус/Бука/дрво (орев)
Објектот големина : 7*10*9cm
Пакет тежина : 250g
Забелешка : Поради тенок и лесен дизајн, ве молиме да НЕ го држете вашиот уред дека подебели
од 3cm (1.2 инчен), и повисоко од 20cm. И поради различната природа на материјали
и рачно изработени процес, овие спецификации може малку да се разликуваат за секој производ.

Материјал:
Дрво
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Еден
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
LSAWHS092
Применливи Простор:
дневна соба
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Употреба:
телефон
R

Купувачите избираат и