.

.

5pcs RHS направи нова година производот за силиконски восок сад големо со нафта тапан силикони сад 26ml бесплатен превозот

5pcs RHS направи нова година производот за силиконски восок сад големо со нафта тапан силикони сад 26ml бесплатен превозот

DEN 1055.52
Од стока


Добредојдовте на RHS Официјалната продавница
5pcs RHS направи нова година производот за силиконски восок сад големо со нафта тапан силикони сад 26ml бесплатен превозот
Спецификација на нафта барел контејнер
Точка Име : Масло барел контејнер
Материјал : 100% храна одделение силиконски
Димензија : 55*44 mm
Капацитет : 26ml
Карактеристики на нафта барел контејнер
1. 100% храна одделение силиконски материјал, нема абнормални мирис или дамки.
2. Nonstick,трајни, температура се спротивстави (-40°C до 260°C), се безбедни за dishware,microware,фурна, ладилник, лесно да се чисти и да ги отстраните.
3. Еко-Пријателски, флексибилен, лесен и пренослив, лесно за чување и транспорт.
4. Било бои, големини, цврстина & стилови со silkscreen логото, врежана или debossed дневник
5. Клиенти дизајни/примероци се добредојдени.
6. Разумен директни фабрика цена, со висок квалитет и брза испорака.
Забелешка
Пратката ќе се меша со случаен достапни бои.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални производители на силиконски производи за повеќе од 6 години.
2.FDA одобрени од храна одделение силиконски материјал ќе се користи за двете вашето и нашето здравје.

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Големина:
M
Број На Модел На:
Масло барел контејнер
Материјал:
Силикони
Пакување:
5
Бренд Име:
RHS
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Мирудии Сад стилови:
маска
R

Купувачите избираат и