.

.

G16B G16KV 11110-57802 11100-57B02 11100-71C01 11100-52G01 Заврши Цилиндар на Главата ASSY За SUZUKI Vitara Почит Grand Vitara

G16B G16KV 11110-57802 11100-57B02 11100-71C01 11100-52G01 Заврши Цилиндар на Главата ASSY За SUZUKI Vitara Почит Grand Vitara

DEN 13227.00
DEN 14697.12
-10 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА 1. Главата на Цилиндерот често можеби имаат многу видови, По нарачка, ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди модел со вас. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. 2. Ако не можете да сигурни, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви помогнат да се разликуваат од нив. можете да ни обезбеди Дел број, ОЕМ број, Моторот модел. Сите овие може да заштедите време за вас.
G16 B G16 KV Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY За SUZUKI Baleno Брза Escudo Vitara Sidekick X-90 Почит Grand Vitara Cultus 1.6 L 16 V 1989 11110-57802 11100-71 C01 11100-57 B02 11100-52 G01 1111057802 1110071 C01 1110057 B02 1110052 G01 ОЕМ Број : 1111057802 1110071 C01 1110057 B02 1110052 G01 11110-57802 11100-71 C01 11100-57 B02 11100-52 G01 Примена : За SUZUKI Baleno Брза Escudo Vitara Sidekick X-90 За SUZUKI Почит Grand Vitara Cultus 1.6 L 16 V 1989 Моторот : G16 B 1.6 L 16 V 86-0812
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.

Објектот Висина:
50inch
Објектот Дијаметар:
80inch
Објектот Должина:
50inch
Име На Модел:
1110052G01 1111057802 1110071C01 1110057B02 Cultus 1.6 L
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Специјални Функции:
Цилиндар на главата 11110 57802 11100 57B02 11100 71C01 11100 52G01
Објектот Ширина:
40inch
Материјал Тип:
Алуминиум Легура . Цилиндар на главата
Година:
1989 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
10kg
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Зафатнина:
1.6 L Baleno Брза Escudo Sidekick X-90
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
моторот модел :
G16B G16KV Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY
Дел Број:
1111057802 1110071C01 1110057B02 1110052G01
ОЕМ број:
11110-57802 11100-57B02 11100-71C01 11100-52G01
Апликација.:
За Suzuki Baleno Брза Escudo Vitara Sidekick
Апликација ..:
За Suzuki Sidekick X-90 Почит Grand Vitara Cultus 1.6 L 16V 1989
ОЕМ Број.:
11110 57802 11100 57B02 11100 71C01 11100 52G01
R

Купувачите избираат и