.

.

cMT-iV5 weinview HMI екран на допир панел 9.7 инчен нови

cMT-iV5 weinview HMI екран на допир панел 9.7 инчен нови

DEN 26357.00
DEN 27744.00
-5 %
Од стока

c MT-i V5 weinview HMI екран на допир панел 9.7 инчен нови
Ве молиме имајте во предвид :
1 : софтверот е бесплатен
2 : доколку е потребно преземање кабел или комуникациски кабел, ве молиме пишете ми да го цитирам.

Број На Модел На:
CMT-IV5
Бренд Име:
FTDCNTOP
Примена:
допрете контролер
R

Купувачите избираат и