.

.

MT8121iE weinview HMI екран на допир 12.1 инчен Ethernet нови

MT8121iE weinview HMI екран на допир 12.1 инчен Ethernet нови

DEN 29184.00
DEN 30720.00
-5 %
Од стока


MT8121i E weinview HMI екран на допир 12.1 инчен Ethernet нови
Ве молиме имајте во предвид :
1 : софтверот е бесплатен
2 : доколку е потребно преземање кабел или комуникациски кабел, ве молиме пишете ми да го цитирам.

Број На Модел На:
MT8121iE
Примена:
допрете контролер
R

Купувачите избираат и