.

.

500pcs/број 4 Големина од не ' Рѓосувачки Челик Када Коса Catcher Затка Туш Мозоци Дупка Филтер Стапица Метал Потоне Цедилка

500pcs/број 4 Големина од не ' Рѓосувачки Челик Када Коса Catcher Затка Туш Мозоци Дупка Филтер Стапица Метал Потоне Цедилка

DEN 10488.00
DEN 11040.00
-5 %
Од стока


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : Како што е прикажано Количина : 500 компјутери
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Тип:
Colanders & Strainers
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
LZ1667
R

Купувачите избираат и