.

.

eTya Нови Лето Мали Цврсти Чанта Топла Продажба СТП Кожа Жените Спојки Телефон Торбичка Дами Чанта Crossbody Гласник Рамо Кеси

eTya Нови Лето Мали Цврсти Чанта Топла Продажба СТП Кожа Жените Спојки Телефон Торбичка Дами Чанта Crossbody Гласник Рамо Кеси

DEN 528.00
DEN 753.60
-30 %
Од стока


e Tya Нови Лето Мали Цврсти Чанта Топла Продажба СТП Кожа Жените Спојки Телефон
Торбичка Дами Чанта Crossbody Гласник Рамо Кеси
Спецификации Нов и Висок квалитет Име на Производ : чанта
Материјал : Кожа СТП
жените Рамо Кеси Големина : 11*18*3cm Имајте на ум : може да биде 1-3cm нормално мерење на грешка .Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Бренд Име:
eTya
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој,Заклучување
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Чанти
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
боја:
Виолетова, сина, црна, светло зелена, темно виолетова, розова, црвена
Тип:
телефон торба
Стил:
Корејски Стил
жените чанта:
Моден жените кожа Рамо Кеси
Големина:
11*18*3cm
R

Купувачите избираат и