.

.

Чисто Рака Плетење Природни Парична Казна Канап Внатрешен Балкон Градина Оркестарот Цвет Тенџере Панталона, Виси Јаже Коноп

Чисто Рака Плетење Природни Парична Казна Канап Внатрешен Балкон Градина Оркестарот Цвет Тенџере Панталона, Виси Јаже Коноп

DEN 102.72
Од стока

Параметри :
1. Материјал : памук и коноп јаже, трајни, еколошки.
2. За совршено да се покаже вашиот растенијата, украсете го вашиот простор, погоден за сите видови на декорација стил.
3. Едноставен и таписерии, рачно изработени чисто, може да бидат сместени во затворени простории или на балкон градина, исто така, може да за облекување вашата канцеларија, дома, во градината и за статистика, на уникатен стил.
4. Погодна за внатрешна и надворешна употреба, можете да ја обеси на кука на плафон или на ѕид, за ourdoor употреба на кука на балкон или во двор.
5. Погоден за сите видови на цветни садови, а можете да го декорирате вашиот дом се исти со различни бонсаи (вклучувајќи ги и растенијата и садови).
6. Производот употреба : може да се користи за greening, градинарство, трговски центри, балкон градина, внатрешна декорација, итн.
Пакет Листа : 1 x Висат Јаже

Бренд Име:
AIHOME
Употреба Состојба:
Кат
Материјал:
Платно
Стил:
Европа
Тип:
Виси Кошеви
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
По завршувањето:
Не Обложена
Број На Модел На:
EL00076
R

Купувачите избираат и