.

.

Користи Оригинални AH59-02612A Далечински Управувач За Samsung Soundbar Аудио AV AH5902612A Далечински Контролер HW-H355 FERNBEDIENUNG

Користи Оригинални AH59-02612A Далечински Управувач За Samsung Soundbar Аудио AV AH5902612A Далечински Контролер HW-H355 FERNBEDIENUNG

DEN 815.52
Од стока

Користи Оригинални AH59-02612 A Далечински Управувач За Samsung Soundbar Аудио AV AH5902612 A Далечински Контролер HW-H355 FERNBEDIENUNG
Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)
Ве молиме љубезно ве молиме да се потсети дека таму може да се некои гребнатини на површината ,но тоа не влијае на ефикасноста на производот. Тоа е целосно оперативна и функции како што се наменети. Ве молиме не го купите, ако умот,на друг начин, ве молиме да ги сноси сите последици. КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО!
1. Ние Прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката ,Ако Не на Исходот Веднаш По Аукција Блиску ,ве Молиме Почекајте Неколку Минути & обидете се Повторно .
Кога Ќе Се Направи Исплата Иако Зачувам ,Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка .
Пари Објавени за Нас Откако Ќе се Потврди На Испорака .
1 . Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји .
Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот .
2. Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци .

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AH59-02612A
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Фреквенција:
433 MHz
Поддршка СТАН:
No
Бренд Име:
KAITE
Безжична Комуникација:
IR
Име:
Далечинска Контрола
боја:
Црна
Функција:
Користи оригиналниот
R

Купувачите избираат и