.

.

Далечински Управувач За Panasonic PT-L592E PT-L597WU PT-F100U PT-L797PWUL PT-F300NTE PT-CX330 PT-F100NTEA PT-LB1VU 3LCD Проектор

Далечински Управувач За Panasonic PT-L592E PT-L597WU PT-F100U PT-L797PWUL PT-F300NTE PT-CX330 PT-F100NTEA PT-LB1VU 3LCD Проектор

DEN 715.20
Од стока

Опис 1. Сосема Нова Високо квалитетна замена за далечинска контрола , употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се

3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.

Употреба:
Универзална,Проектори
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и