.

.

Универзален Далечински Управувач За Seg државниот просветен инспекторат Остри НЕБОТО Sony Sova SVA Sylvania CXC Fujitsu Фунаи Портал МОБ Goldstar LCD LED ТВ HDTV

Универзален Далечински Управувач За Seg државниот просветен инспекторат Остри НЕБОТО Sony Sova SVA Sylvania CXC Fujitsu Фунаи Портал МОБ Goldstar LCD LED ТВ HDTV

DEN 456.48
Од стока

Опис 1. Сосема се Користи Универзален далечински управувач,Изгледа добро и функционира одлично. користете АА батерија,батерии не се вклучени. Пред да го користите вашиот DIRECTV Универзален Далечински Управувач, може ќе треба да го програмата за тоа да работат со вашиот одредена компонента. Ве молиме следете ги инструкциите што е детално наведено во пратката да го поставите вашиот DIRECTV Универзален Далечински Управувач, па можете да почнете да уживате неговите карактеристики.
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се
3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.

Употреба:
Универзална,ТВ
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и