.

.

2018 Топла Продажба Деца Види Момчиња Студент Водоотпорен Спортски Види LED Дигитални Датум рачен часовник 30p

2018 Топла Продажба Деца Види Момчиња Студент Водоотпорен Спортски Види LED Дигитални Датум рачен часовник 30p

DEN 136.00
DEN 155.04
-12 %
Од стока


Децата Момчиња Студент Водоотпорен Спортски Види LED Дигитален рачен часовник Датум
Функција :
100% Сосема нов Висок Квалитет
Движење : Двоен Дигитални движење
Моден Спортски стил
Бренд
SYNOKE
Модел
99329
Движење
Висок квалитет на електронски движење со висок квалитет на батеријата LR1130
Карактеристики
Прозрачна, аларм, 30 метри водоотпорен живот, целата поента timekeeping, водење секунди, денот на екранот, 12/24 часа.
Материјал
Високо-квалитетна ABS случај, висок квалитет на СТП рака, подебели и тешко смола огледало, од не 'рѓосувачки челик долниот капак, од не' рѓосувачки челик тока.
Боја
Црвена, виолетова, зелена, сина, црна, розова
Спецификација :
Нето тежина : 28.1 g
Бруто тежина : 34.8 g
Види целосна должина : 210mm
Dial дијаметар : 36.95 mm
Dial дебелина : 14.99 mm
Рака ширина : 15.83 mm
Пакет Содржина :
1 x LED Спорт Види
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга.

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Бренд Име:
Bowake
Dial Дијаметар:
37mm
Број На Модел На:
Нови Деца Часовници
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Случај Дебелина:
14.99 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
15.8 mm
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Двојно Дигитални движење
Моден:
Спортски Стил
R

Купувачите избираат и