.

.

2017 Нови Летото Бански Момчиња Плажа Момци Пливање Водови Карактер Костим за Капење Шорцеви Пливаат водови+пливање капи Maillot Де Bain

2017 Нови Летото Бански Момчиња Плажа Момци Пливање Водови Карактер Костим за Капење Шорцеви Пливаат водови+пливање капи Maillot Де Bain

DEN 438.00
DEN 527.52
-17 %
Од стока


Itme стил : костими за капење Момчиња
Големина : S M L XL XXL
Боја : Портокал Сино Небо сино Жолта
2017 Нови Летото Бански Момчиња Плажа Момци Пливање Водови Карактер Костим за Капење Шорцеви Пливаат водови+пливање капи Maillot Де Bain
Добиете нашата Бикини за СЛОБОДНИ сега Како да го добиете тоа : 1. Стави фотографии најмалку 3 слики во повратни информации. Јас ќе го избере некои од вас кој е убава. 2. Споделување на фотографии за да VK,Instagram,Facebook,или споделување на видео на Youtube,итн. Јас ќе го избере некои од вас повеќе од 200 рецензенти.
Плаќање
Испорака
Нормално, со бесплатен превозот,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Epack.
Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да плаќаат екстра за DHL превозот,трае 5-10 дена да пристигнат.
Политика На Враќање
Ве молиме имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Исто така, не е дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
Молам, да ги прочитате овие услови темелно пред поставување на својата цел.Ако не сте задоволни со вашата нарачка,врати се прифати,но купувачот ќе биде responsable за враќање превозот надомест.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бренд Име:
Umeili
Пол:
Момчиња
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
CBK050
боја:
Портокал Сино Небо сино Жолта
Големина:
S M L XL XXL
Itme стил:
Кратко
За сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Движење тип:
Wimming Surf Нуркање
Производи вклучуваат:
Момчињата Пливаат водови+пливање капи
Дизајн на производот:
Моден Секси Едноставна Висока половината
Стилови:
Моден Момчиња Пливаат Шорцеви
Производител :
Кина
R

Купувачите избираат и