.

.

JMT Openpilot МИНИ CC3D Атом Контрола на Летање за FPV QAV 250 FPV Ажурирање Verision F20187

JMT Openpilot МИНИ CC3D Атом Контрола на Летање за FPV QAV 250 FPV Ажурирање Verision F20187

DEN 600.00
Од стока


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
jmt
РК Делови и Accs:
Лет Контролори
R

Купувачите избираат и