.

.

2 парчиња EMAX 5.8 G Пагоди II SMA Слика Предавателот Антена LHPC /RHPC 50ММ/80MM TX за РК FPV Трки Летало Racer Q20475/8

2 парчиња EMAX 5.8 G Пагоди II SMA Слика Предавателот Антена LHPC /RHPC 50ММ/80MM TX за РК FPV Трки Летало Racer Q20475/8

DEN 678.72
Од стока


2 парчиња EMAX 5.8 G Пагоди II SMA Слика Предавателот Антена LHPC /RHPC 50ММ/80 MM TX за РК FPV Трки Летало Racer Q20478
Најновите EMAX Пагоди II LHPC /RHPC Предавателот Антена за FPV РК Racer летало , 360 степени виткање , Па лесно , повеќе забава .
Опис : Производ оглас : 2 парчиња 50mm или 80mm Предавателот Антена ( LHPC /RHPC опции )
Спецификации :

боја:
Црвено 80mm RHCP, Бела 80mm LHCP, Црвена 50mm, RHCP, Бела 50mm LHCP
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Бренд Име:
jmt
РК Делови и Accs:
Антени
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и