.

.

рк автомобил гас baja НОВИ II гориво линија истекување на нафта резервоарот за 1/5 HPI BAJA 5B Делови ROVAN КМ

рк автомобил гас baja НОВИ II гориво линија истекување на нафта резервоарот за 1/5 HPI BAJA 5B Делови ROVAN КМ

DEN 835.00
DEN 907.20
-8 %
Од стока

рк автомобил гас baja НОВИ II гориво линија истекување на нафта резервоарот за 1/5 HPI BAJA 5 B Делови ROVAN КМ

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Алатки
РК Делови и Accs:
Мотори
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Bajas
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Гума
Надградба На Делови/Додатоци:
моторот
R

Купувачите избираат и