.

.

JY018 Играчка Додатоци Висок Квалитет 3.7 V Батерија 5ni1 usb Quadcopter Maple Leaf резервен Дел WiFi рк летало контролер пропелер

JY018 Играчка Додатоци Висок Квалитет 3.7 V Батерија 5ni1 usb Quadcopter Maple Leaf резервен Дел WiFi рк летало контролер пропелер

DEN 235.00
DEN 235.20
-0 %
Од стока


Бренд Име:
CONG МИНГ GU ИГРАЧКИ
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Литиум Батерија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
JY018 батеријата пропелер
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
Vehicles & Remote Control Toys
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
R

Купувачите избираат и