.

.

Alexzendra Едноставна Chiffon Сина Деверуша Фустан за Свадбата Душо Партија Gown Пратилки Gown

Alexzendra Едноставна Chiffon Сина Деверуша Фустан за Свадбата Душо Партија Gown Пратилки Gown

DEN 3845.00
DEN 4272.00
-10 %
Од стока

Боја шема

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Деколте:
Душо
Број На Модел На:
KK1625
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading
Бренд Име:
Alexzendra
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
R

Купувачите избираат и