.

.

REALSHINING Пеперутка самовила Дијамант везови убавина слика на rhinestones 5d diy дијамант сликарство Дијамантски крст бод FS1266

REALSHINING Пеперутка самовила Дијамант везови убавина слика на rhinestones 5d diy дијамант сликарство Дијамантски крст бод FS1266

DEN 281.00
DEN 374.40
-25 %
Од стока


Нашата Идеја : Ние сме професионални домаќинство продавницата на Aliexpress за пет години. Ние ви препорачуваме можете да додадете "Омилен магазин" и "Wish list" што е повеќе погоден за вашата следна посета.
Бренд име :
Примена : Home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : 3 D Полн Плоштад Дијамант
За дијамант количина : Со 20% поголема количина на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијаманти : 2,5 mm
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не вклучуваат надвор рамка borde
Име на производ : REALSHINING Пеперутка самовила Дијамант везови убавина слика на rhinestones 5d diy дијамант сликарство Дијамантски крст бод FS1266
Големина 1 : 25x20cm
Големина на 2 : 30x24cm
Големина 3 : 40x30cm
Големина 4 : 50x40cm
Големина 5 : 60x50cm
Големина 6 : 70x55cm
Дефиниција слика :
База : Увезената Нафта Платно со Јасни Симболи.
Производството чекори :
01 . Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
02 . Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код код се се заврши. заврши.
03 . Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.
04. Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча.
05. Користете ја алатката за да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број
06.

Големина:
25x20cm, 30x24cm, 40x30cm, 50x40cm, 60x50cm, 70x55cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Форма:
Посебна
Бренд Име:
RealShining
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорации
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Тема:
Батерфлај Самовила
Број на Бои:
30-45 бои(Зависи од големини)
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча,Tweeser
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Дијамант големина:
2.5mmx2.5mm
Дополнителни:
Се прилагодите фото и слика
R

Купувачите избираат и