.

.

Целосна Вежба diy Дијамант Везови Еж икона Мозаик Везана 3D плоштадот Дијамант Слики Крстот Бод Зелено јаболко слика

Целосна Вежба diy Дијамант Везови Еж икона Мозаик Везана 3D плоштадот Дијамант Слики Крстот Бод Зелено јаболко слика

DEN 272.00
DEN 512.64
-47 %
Од стока


започнете
Бренд име ; Дијамант Сликарство крстот бод Материјал; Рунда/Плоштад Смола Дијамант За Вежба; 100% Целосна Вежба За Рамка; Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет;Навивам се Избегне Набори Пакет Вклучува;Целосна вежба дијамант печатени крпа алатки За дијамант количество; Повеќе од 20%-30% повеќе дијаманти апсолутна доволно Брзо; Ако дијамант не е доволно ве молиме контактирајте со нас за вашите слободни вежба.

Големина:
round 20x25, round 25x30, round 30x40, round 40x50, round 50x60, round 55x70, square 20x25, square 25x30, square 30x40, square 40x50, square 50x60, square 55x70
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
ZOOYA
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
R

Купувачите избираат и