.

.

Дијамант Везови Диносаурус Светот Diy Дијамант Плоштадот Вежба Кристал Пејст Шиење Уметнички Занаети Везана Дома Decora ZH

Дијамант Везови Диносаурус Светот Diy Дијамант Плоштадот Вежба Кристал Пејст Шиење Уметнички Занаети Везана Дома Decora ZH

DEN 239.00
DEN 390.72
-39 %
Од стока


Продавница Име : ЈИ Вежба рачно изработени Продавница () Porduct : Нова генерација DIY дијамант сликарство
Бренд Име : ЈИ СВЕТЛА()
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок.
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант.
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
Предметите Вклучуваат : Комплетна Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.
Топло Совети : 1. Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
=
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).
2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите Вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.
Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код.
3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти.
4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција.
5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. Времето Табела на нашата Работа на време.

Големина:
Round Drill 20x25cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x60cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 55x70cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 70x90cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x50cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Рамка:
No
R

Купувачите избираат и