.

.

DIY 5D Целосна Дијаманти Везови Љубители Датира плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции луѓе моделот на Дијамант Мозаик слика

DIY 5D Целосна Дијаманти Везови Љубители Датира плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции луѓе моделот на Дијамант Мозаик слика

DEN 811.00
DEN 1530.72
-47 %
Од стока


започнете
крајот
Бренд име ; Дијамант Сликарство крстот бод Материјал; Круг Смола Дијамант За Вежба; 100% Целосна Вежба За Рамка; Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет;Навивам се Избегне Набори Пакет Вклучува;Целосна вежба дијамант печатени крпа алатки За дијамант количество; Повеќе од 20%-30% повеќе дијаманти апсолутна доволно
Prompt; Ако дијамант не е доволно ве молиме контактирајте со нас за вашите слободни вежба.

Големина:
round 20x25x3, round 25x30x3, round 30x40x3, round 40x50x3, round 50x60x3, round 55x70x3, square 20x25x3, square 25x30x3, square 30x40x3, square 40x50x3, square 50x60x3, square 55x70x3
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Pasting Област:
Целосна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
ZOOYA
Дијамант форма:
Круг
Употреба:
Мулти-слики
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Ткаенина Тип:
Платно
Посебни Дијамант:
5D Посебен облик на Дијамант
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Алатки:
Пинцети,Pick-Up Алатки
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
R

Купувачите избираат и