.

.

YJ 1/36 Скала се Повлече Назад Автомобил Играчки велика БРИТАНИЈА Jaguar F-Темпо SUV Diecast Метал Автомобил Модел Играчка За Подарок/Kids/Прибирање

YJ 1/36 Скала се Повлече Назад Автомобил Играчки велика БРИТАНИЈА Jaguar F-Темпо SUV Diecast Метал Автомобил Модел Играчка За Подарок/Kids/Прибирање

DEN 238.00
DEN 304.80
-22 %
Од стока


Бренд Нови Diecast Автомобил Модел Играчки -Jaguar F-Темпо SUV
Производителот : Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / Каучук(Гума) Diecast Автомобил Модел, изработени од метал. Одличен квалитет Функција : Повлечете назад,Оди акција со Гума, гума на секое тркало,
вратата може да се отвори Автомобил Големина : прибл 11.5 cm(L) * 4.5 cm(W) * 4cm(H) Тежина : околу 150g/еез Пакет : Нови Мало Полето Ставка се Вклучени : 1 buc diecast играчка автомобил модел
Jaguar F-Темпо SUV
Answer : ___________________________ Note :
1.) Во вид на Снимање;
2.)Затоа што на светлината и се прикажат фактори, постојат и може да биде малку отстапување;
3.)На "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не мора следење на информации на интернет,па кога ќе се изборот на пратката,ве молиме размислете внимателно.

Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
43726CW
Бар-кодот:
No
Карактеристики:
Diecast
R

Купувачите избираат и