.

.

3.7 V 80mAh 501220 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 80mAh 501220 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

DEN 248.00
DEN 317.76
-22 %
Од стока


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници , таблета батеријата , мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*12mm (W)*20 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 80m Ah
Модел : 501220
Капацитет : 80 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 20 MM 12 MM ширина дебелина 5 MM

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
501220
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
R

Купувачите избираат и