.

.

DVISI 2 парчиња/многу 7.4 V 1300mAh Дигитална Камера Батеријата Пакет NB-10L NB10L За Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 ХС

DVISI 2 парчиња/многу 7.4 V 1300mAh Дигитална Камера Батеријата Пакет NB-10L NB10L За Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 ХС

DEN 561.00
DEN 790.56
-29 %
Од стока

NB-10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1300m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За CANON SX40 ХС SX40 HS SX50 ХС SX50 HS G1 X G1 X G15 G16 SX60 ХС G3 X Дигитални Камери Пакетот вклучува : 2*NB-10 L Батеријата За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NB-10L
R

Купувачите избираат и