.

.

Индустриска опрема одбор ВОДОЛИЈА CL PCIEx4 DALSA ИЛИ-X4C0-XPF00

Индустриска опрема одбор ВОДОЛИЈА CL PCIEx4 DALSA ИЛИ-X4C0-XPF00

DEN 50400.00
Од стока


Индустриска опрема одбор ВОДОЛИЈА CL PCIEx4 DALSA ИЛИ-X4 C0-XPF00
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG
Интерфејс Тип:
PCI Express
R

Купувачите избираат и