.

.

Индустриски quickpack colorscan РЕВ А1 Слика Стекнување И Пред-Обработка За RGB Линија-Скенирање Инспекција

Индустриски quickpack colorscan РЕВ А1 Слика Стекнување И Пред-Обработка За RGB Линија-Скенирање Инспекција

DEN 38352.00
Од стока


Индустриски quickpack colorscan РЕВ А1 Слика Стекнување И Пред-Обработка За RGB Линија-Скенирање Инспекција
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Тип:
Додади На Картички
Интерфејс Тип:
PCI
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG
R

Купувачите избираат и