.

.

Медицински комплет Симулација Медицина Кутија Стетоскоп улога играат игри Деца играчки лекарите поставите играчки за деца

Медицински комплет Симулација Медицина Кутија Стетоскоп улога играат игри Деца играчки лекарите поставите играчки за деца

DEN 504.00
DEN 672.00
-25 %
Од стока


Главни Карактеристики :
Безбеден, тивок, забава!
- Се препорачува возраст : 2 години и над
- Don' t даде мал дел да го бебето под 3 години
- Сладок подарок за роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Децата 's Day и други помени
Answer : ___________________________ Note :
Можеби има 's 1-3cm разлика поради мерења начин,се надевам дека се разбере,ви благодариме.
На Клиент Прашања & Одговори
Кога можам да ја прими стоката?
Тоа е различно време на испорака за различни земја.Генерално, тоа ќе потрае околу 10-45 дена.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Разликата помеѓу сликата и играчки?
Сликата одразуваат играчка до максимален степен. сепак, поради метод на снимање и прикажување на различни луѓе, Слика за вашиот референца само, ве молиме да преовладуваат во вид.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои't оставите информации за нас ако'd like to.

Бренд Име:
HBGS
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Дрво
Предупредување:
Don' t даде мал дел да го бебето под 3 години
Број На Модел На:
0065
R

Купувачите избираат и