.

.

Латекс Тесни Фустан Со Латекс Ракавици Секси Здолништа

Латекс Тесни Фустан Со Латекс Ракавици Секси Здолништа

DEN 4438.00
DEN 4986.72
-11 %
Од стока


С Е П
П : Дали вашиот латекс облека се направени од природен латекс или друг сјајна ткаенина
A : Ние може да обезбеди материјалот е 100% природен латекс; достигна медицинскиот ниво, тоа не е сјајна ткаенина.
П : Дали овие латекс облека направени во вашата фабрика истата сјајна како на сликата покажува?
A : латекс по себе не е сјајна, тоа само како балон. Сјајна латекс облека на слика воопшто се обложени со лесното масло само за убави (Ако у треба полски,ние ќе ја додадете екстра)
П : Колку време е потребно за да добијат производ јас цел?
A : Тоа нормално трае 6-8 работни дена за да се прилагоди на стандардот sizeand 10-25 работни дена (Пост воздух mail)да ја испорача на облека за вас. Севкупно, тоа трае 18-35 работни дена за да можете да ја примите вашата облека. имаме посебен брза услуга каде за дополнителна такса ние може да се даде приоритет на вашата цел, U може да изберете локација за подигнување или ПРОЗОРЦИ брза испорака начин 3-7days достигна
П : јас Треба да се платат давачки?
А : ве Молиме да се спомене : нашата цена не вклучувајќи било увоз доход,plz проверете ur локалната политика и да го оставите порака кога у нарачување околу тоа колку и што е името треба да се пријават на фактура
Нормално кина пост нема потреба данок,(ние само пишуваат 5-20$ кога бродот преку Кина пост воздух mail ) DHL /UPS/EMS потреба од дополнителен данок.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Долна Облека Тип:
Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Непристојни Слика:
No
Декорација:
Appliques
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Дебелина:
0.4 mm
R

Купувачите избираат и