.

.

NewBang Жените Топло Елеци Ултра Светлина Надолу Преносни Ракави О-Вратот Есен Пролет Вест Патент

NewBang Жените Топло Елеци Ултра Светлина Надолу Преносни Ракави О-Вратот Есен Пролет Вест Патент

DEN 915.00
DEN 1551.36
-41 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Одредување На Тежината:
100g-150g
Број На Модел На:
MJ08W
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
NEWBANG
Материјал:
Најлон
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Патентите
Облека Должина:
Краток
Пополнување:
Бела патка надолу
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тежина:
0.18kg~0.22kg
Стил:
Повик
Одредување На Содржина:
80%
Објектот:
Патка надолу вест жени
Големина:
S M L XL XXL XXXL
дизајн:
Ultra light вест
Име 1:
жените топло елеци
R

Купувачите избираат и