.

.

Трговија на големо 3Pcs/Set М14 Метрички Навој Умре Висока Цврстина Легура алатка челик 14mm Дијаметар Провира Алатки Теренот 1mm 1.25 1.5 mm mm

Трговија на големо 3Pcs/Set М14 Метрички Навој Умре Висока Цврстина Легура алатка челик 14mm Дијаметар Провира Алатки Теренот 1mm 1.25 1.5 mm mm

DEN 402.00
DEN 670.08
-40 %
Од стока


Трговија на големо 3 Pcs/Set М14 Метрички Навој Умре Висока Цврстина Легура алатка челик 14mm Дијаметар Провира Алатки Теренот 1mm 1.25 1.5 mm mm
Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Висока цврстина и трајни Умре може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користи Погодна за обработка мувла
Спецификација : Материјал : алуминиум алатка челик Во дијаметар : 14mm Спецификации : M14 * 1 M14 * 1.25 M14 * 1.5
Пакет се Вклучени : 3 x M14 Метрички Навој Умре.

Тип:
Умре
Бренд Име:
KEELRONL
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
13050014
Број на Парчиња:
3
Материјал:
легура алатка челик
Дијаметар:
14mm
Теренот:
1mm,1.25 мм, 1.5 mm
боја:
Како се покаже слика
Име На Модел:
М14
R

Купувачите избираат и