.

.

Само Да Кажам Да Цвет Печатени Жените Суичери 2017 Нови Есенски Жените Дуксери Долг Ракав Sweatshirt За Женски Kawaii Pullovers

Само Да Кажам Да Цвет Печатени Жените Суичери 2017 Нови Есенски Жените Дуксери Долг Ракав Sweatshirt За Женски Kawaii Pullovers

DEN 542.00
DEN 542.40
-0 %
Од стока


Драги пријатели, ова е Азија Големина.
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате , ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
001
Тежина:
0.3kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
R

Купувачите избираат и