.

.

BTS Хорор Черепот Дуксери Жените Розова Долги Ракави Есен О-Вратот Розова Качулка Девојки Бела Мода Обичните Streetwear Повик Облека

BTS Хорор Черепот Дуксери Жените Розова Долги Ракави Есен О-Вратот Розова Качулка Девојки Бела Мода Обичните Streetwear Повик Облека

DEN 768.00
DEN 1279.20
-40 %
Од стока


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
хорор черепот
Бренд Име:
bts
Материјал:
Spandex,Полиестер
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
500
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
бела/розова
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
Мажите Дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
хорор черепот
R

Купувачите избираат и