.

.

Бренд нови KDP2C KDP2CA DVD навигација Оптички пикап за Нови Царски DVD навигација Ласерски Леќи за DVS8601 DVS8603V forcar радио

Бренд нови KDP2C KDP2CA DVD навигација Оптички пикап за Нови Царски DVD навигација Ласерски Леќи за DVS8601 DVS8603V forcar радио

DEN 958.00
DEN 1008.00
-5 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница !
Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата цел
Ве молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјата-извозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.
Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!
Опис : Brand new KDP2 C KDP2 CA DVD навигација Оптички пикап за Нови Царски DVD навигација Ласерски Леќи за DVS8601 DVS8603 V е радио за автомобил
Внимание :
Ласерот има електростатско завари заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталација
Преку Кина Пост / ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот .имаат Следење на Број Купи 2 парчиња имаат поповолен
Карактеристики :
1.Висок квалитет и конкурентна цена
2.Брза испорака
3. Боја кутија пакет.
4.еден по еден тестирани пред превозот
Внимание!
Ласерски леќи е кревка,Внимание ве Молиме професионален персонал операции.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ВИНОЖИТО КУТИЈА
Вклучи Екранот:
No
Почетен Датум:
2013
Број На Модел На:
KDP2C
Употреба:
Дома
R

Купувачите избираат и