.

.

Најлон Плетенка DVI да DVI Кабел Злато Позлатен DVI-D Кабел 24+1 Машки да Машки M/M Приклучок за PC Проектор

Најлон Плетенка DVI да DVI Кабел Злато Позлатен DVI-D Кабел 24+1 Машки да Машки M/M Приклучок за PC Проектор

DEN 234.00
DEN 334.56
-30 %
Од стока


Најлон Плетенка DVI да DVI Кабел Злато Позлатен DVI-D Кабел 24+1 Машки да Машки M/M Приклучок за PC Проектор
Опис DVI да DVI (24+1) Кабел за Машки да машки Должина avaiable : 1.5 М 3 M 5 M 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ Најлон Плетенка Поддржува дигитален сигнал само DVI-D dual link конфигурација обезбедува доволно за програмите за резолуции позлатени контакти за да се обезбеди целосна спроводливост без ghosting и загуба на податоци Поддржува топла приклучување на DVI екранот уреди Пакет листа : 1 x DVI 24+1 Кабел Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот. Драги Пријатели, Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Но, тие не се слободни. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела.

Должина:
1.5m, 3m, 5m
Конектор A:
DVI
Примена:
Телевизија,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,Компјутер,Проектор,Следење на
Бренд Име:
Jninsens
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Функција:
Никој
Пакување:
Polybag
Тип:
DVI Кабли
Број На Модел На:
RM00225
Надворешниот Дијаметар:
DVI (24+1)
Конектор Б:
DVI
Објектот:
DVI да DVI (24+1) Машки Да Машки Кабел
R

Купувачите избираат и